‘Türkiye bu yaz karışacak! Sakın gitmeyin!’


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)’ye bağlı Almanya’daki kurumlarında görev yapan M.K. Akit’e önemli açıklamalarda bulundu. Almanya’da yaşayan FETÖ’cülerin büyük bir korku içinde yaşamlarını sürdürmeye çalıştığına dikkat çeken M.K, “15 Temmuz darbe girişiminin öncesinde Fetullah Gülen’in ‘Türkiye karışacak, sakın bu yaz Türkiye’ye gitmeyin” talimatının tüm örgüt mensuplarına iletildiğini açıkladı.

“SENEYE HAZIR OLUN” TALİMATI

Uzun yıllar FETÖ’nün Almanya’daki kurumlarında çalışan M.K, “15 Temmuz darbe girişiminden hemen önce Haziran ayında yaşadığımız Ramazan ayında, iftar programları yapıyorduk. Bu iftar programlarında üst düzey abiler ve ablalar herkese Fetullah Gülen’in talimatı olarak ‘Seneye Türkçe Olimpiyatları’nın Türkiye’de yapılmasına hazır olun’ diyordu” dedi. Yaşadığı Kuzey Ren – Vestfalya (NRW) Eyaleti’nde okul tatilleri ve yaz dönemi başlamazdan önce FETÖ’nün elebaşısı hain Fetullah Gülen’in bir başka mesajının daha insanlara aktarıldığını ifade eden M.K. “Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında yapılan bütün sohbet ve toplantılarda özellikle üst düzeyde olan görevli FETÖ’cülere, ‘Hocaefendi, Türkiye bu yaz karışacak ve kesinlikle gitmeyin’ diyor. Hiç kimse bu yaz Türkiye’ye gitmesin’ denildi. Zaten bu talimat sonrasında bildiğim kadarıyla örgüt içinde özellikle önemli görevlerde vazifeli olan hiç kimse Türkiye’ye gitmedi” diye konuştu.

ABİ VE ABLALARDA KORKU HAKİM

FETÖ’den 17 -25 Aralık sürecinden sonra soğuduğunu fakat mesleği gereği sabrederek 15 Temmuz’a kadar Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti’ndeki bir kurumunda çalıştığını söyleyen M.K. “FETÖ’ye bağlı üst düzey abi ve ablalardan hala haberler alıyorum. Aldığım bilgilere göre abi ve ablalarda çok ciddi tedirginlik ve korku hakim. Türkiye’nin ve Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’ın bu örgüte karşı yürüttüğü mücadele kesinlikle yerinde ve doğru bir karardır. Umarım Almanya’da bu örgüte karşı mücadele başlatır. Bazı kişiler, ‘Türkiye’de benim evim var, arsam var, yatırımım var. Şimdi bizi vatandaşlıktan da atacaklar. Tamamen bizi bitirdiler’ diye söyleniyor” şeklinde konuştu.

Kaynak: Yeni Akit

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Beğendim Arkadaşlarımla Paylaş

1 Erişim
847
1 Erişim, 847 points

What's Your Reaction?

İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Çok Hoş Çok Hoş
0
Çok Hoş
Zayıf Not Zayıf Not
0
Zayıf Not
Zekice Zekice
0
Zekice
Komik Komik
0
Komik
Harika Harika
0
Harika
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Bu da ne Bu da ne
0
Bu da ne
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Utanç Verici Utanç Verici
0
Utanç Verici
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

Comments 0

Düşünceniz ?

‘Türkiye bu yaz karışacak! Sakın gitmeyin!’

Giriş Yap

Topluluğumuza Katılın!
Don't have an account?
Kayıt Ol

Şifremi Unuttum

Şifremi Bulmama Yardımcı Ol

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

My Gaste Topluluğuna Katılın!

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image