Tarık Akan’ın oğlu amcasına saydırdı

16 Eylül 2016 | 2 sene Önce

Yeşilçam’ın efsane oyuncusu Tarık Akan dün gece saat 01.00’da hayata gözlerini yumdu. Tarık Akan’ın son anlarında yanında bulunan oğlu Barış Zeki Üregül, sabah saatlerinde gazetecilere açıklama yapan amcası Turgut Üregül ile ilgili ağır sözler söyledi. Amcasının yalan söylediğini ve şov yaptığını ifade eden Barış Zeki Üregül, şu açıklamayı yaptı:
Babam 3 haftadır hastanede tedavi görüyordu. Bodrum’dayım derken babam hastanedeydi. Orada sadece 1 hafta tatil için kaldı, hastalığı ağırlaştı ve yatış verdiler. Dün gece 1’de biz üç çocuğu başındayken vefat etti. Babam sadece biz ailesi için değil. Tüm Türkiye için önemli biriydi. Şimdi yalan yanlış iddialar atan o şahıs (ağabeyi Turgut Üregül) şov amaçlı hastanenin önünde konuşuyor. Gerekli açıklamayı yapmak istedim çünkü bizim kaybımızdan reklam yapmaları çok can acıtıcı. ‘Cenaze kayıp’ demesi çok garip, biz şu an babamızın vefat işlemleriyle ilgilenirken aşağıda konuşma yapan kişinin yıllardır babamın olduğu yere bile yaklaşamaması herkesçe biliniyordu. Cenaze işlemlerini bugün gün içinde kararlaştırıp bilgi vereceğiz. Babamızı çok seviyoruz, sevenlerine de teşekkür ediyoruz

Haberleri hastaneden aldığını söyledi

Sabah basına konuşan Abi Turgut Üregül, “Dostlar sağ olsun. Dün buradaydım, rahatsızdı. Ciğerinin alındığını biliyoruz. Kanserden kurtuluş yok biliyorsunuz. Son tedaviler de netice vermedi herhalde. Gece 1’de öldüğünü duydum, hastaneden aldığım haberler” dedi. Üregül ayrıca Tarık Akan’ın cenazesinin nereye defnedileceğini de bilmediğini ifade etmişti.

Önceki İçerikMardin’in Nusaybin ilçesinde patlamalar
Sonraki İçerikKurtlar Vadisi Pusu’ya bomba transfer!

Yorumunuz ?