Tamer Karadağlı Senaryo Gereği Eski Eşiyle Yeniden Nikah Masasına Oturdu

24 Eylül 2016 | 3 sene Önce

2007 yılında boşanan Arzu Balkan ve Tamer Karadağlı, ” Pamuk Prens” filmi için bir araya geldi. İki oyuncu, kendilerini oynadıkları filmde senaryo gereği yeniden evlendi.

NİKAH SAHNELERİNE YER VERİLDİ

Yapımcı ve senarist Birol Güven’in “Aşırı gerçekçi” diye nitelediği yeni sinema filmi ” Pamuk Prens”in fragmanı yayınlandı. Tamer Karadağlı’nın özel hayatını; aşklarını, çapkınlıklarını ve 2007 yılında boşandığı Arzu Balkan’la ilişkisini konu alan filmin fragmanında iki ünlü oyuncunun nikâh sahnelerine de yer verildi.

PINAR ALTUĞ’DA ROL ALDI

Karadağlı ile uzun uğraşlardan sonra barışmaya ikna ettiği Balkan’ın Venedik’teki nikâhında senaryo gereği kızları Zeyno da yer aldı. Ancak iki ismin gerçek hayatın aksine filmde yeniden evleniyor olması, sinemaseverlerin hikayenin gerçekliğini sorgulamasına yol açtı. Tüm oyuncuların kendini canlandırdığı ” Pamuk Prens”te Tamer Karadağlı’nın ” Çocuklar Duymasın” dizisindeki partneri Pınar Altuğ da rol aldı. Altuğ, eşi Yağmur Atacan’la birlikte kamera karşısına geçti.

2009’DA SENARYO GEREĞİ NİKAH MASASINA OTURMUŞTU

Arzu Balkan ve Tamer Karadağlı, 2009 yılında “Ah Kalbim” dizisinde de senaryo gereği nikâh masasına oturmuştu. Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan’ın kızları Zeyno’yla birlikte rol aldıkları nikâh sahneleri İtalya’da çekildi.

Önceki İçerikTIR, Midibüse Çarptı: 29’u Suriyeli, 31 Yaralı
Sonraki İçerikMessi misin be mübarek!

Yorumunuz ?