Standart bir piyanoda kaç tuş vardır?

Standart Bir Modern Piyanoda Kaç Tuş Vardır? Kim Milyoner Olmak İster 21 Ocak cumartesi akşamı yeni bölümü ile ATV ekranlarında. Murat Yıldırım’ın görevi devralması öncesinde son bölümlerini sunan Selçuk Yöntem, bu akşam eğlenceli konularla tanışacak. Kim Milyoner Olmak İster soru ve cevapları ATV ile eş zamanlı olarak haberimizde olacak.
21 Ocak 2017 | 2 sene Önce

Selçuk Yöntem Milyoner defterini kapatmaya hazırlanıyor. 21 Ocak Cumartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek Kim Milyoner Olma İster’de yarışmacılardan ilki İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında piyano çaldığı söyledi. Cem Kis en çok merak edilenlerden biri. Yarışmacı daha önce telefon jokeri olarak katıldığı programa bu kez para kazanmak için katıldı. Güzelliği ile dikkat çeken yarışmacı ise özel bir tekstil firmasında tasarım yaptığını ve moda ile uğraştığını açıkladı. Gecenin en eğlenceli yarışmacısı ise yarışmaya oğlu ile birlikte geldi. Tecrübeli ismi barajı geçerken nereye kadar ilerleyeceği merak konusu.

Kim Milyoner Olmak İster, bu akşam 649. bölümü ile ATV ekranlarında izleyici karşısında olacak. Selçuk Yöntem’in yerini Murat Yıldırım’a bırakmaya hazırlandığı yarışmada birbirinden farklı kişilikler büyük ödül olan 1 milyon TL’yi kazanmak için bilgilerini test edecek.

Soru :Standart Bir Modern Piyanoda Kaç Tuş Vardır?

A : 66
B : 77
C : 88
D : 99

Cevap : 88

Önceki İçerikBirbirlerine düştüler! CNN Trump’a savaş açtı
Sonraki İçerikABD’de ‘Gezi’ olayları!

Yorumunuz ?