Sibel Can Diriliş Ertuğrul’a sahip çıktı, Okan Bayülgen’i bombaladı!

Sibel Can, Altın Kelebek Ödül Töreni’nde yaşanlar sonrası ilk kez konuştu. Diriliş Ertuğrul dizisine yapılanları çirkin bulurken, sunucu Okan Bayülgen’e de yüklendi.
21 Kasım 2016 | 3 sene Önce

Sibel Can, Altın Kelebek sonrası ilk kez konuştu. Diriliş Ertuğrul dizisine yapılanları çirkin bulurken, sunucu Okan Bayülgen’in kendisine yaptığı gafa da kırıldığını belirtti.

Sibel Can, Bayülgen’in ‘kadın bedeni’ üzerinden yaptığı şakayı uygun bulmadığını dile getirdi.

“KADIN BEDENİ” ÜZERİNDEN ŞAKA YAPILMASINA TEPKİ GÖSTERDİ

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Altın Kelebek Ödül Töreni’ne Okan Bayülgen ve Diriliş Ertuğrul ekibi arasında yaşananlar damga vurmuştu. Aynı zamanda Bayülgen, Sibel Can’a yaptığı kilo şakasıyla da tepki çekmişti. Konunun muhattabı Sibel Can, yaşananlardan sonra ilk kez konuştu.

Alem FM’e konuk olan Can, Bayülgen’in ‘kadın bedeni’ üzerinden yaptığı şakayı uygun bulmadığını dile getirdi. Öte yandan Bayülgen’in gecenin en dikkat çeken olayı Diriliş Ertuğrul dizisi ile dalga geçmesini de alaycı ve çirkin bulduğunu söyledi.

KİLO TAKILMASINA TEPKİ GÖSTERDİ

“Okan Bayülgen’in kadın bedeni üzerinden yaptığı şaka yakışık almadı, özür için kendisi beni aramadı. Aramasına da gerek yok, zaten kadınlarımız gereken cevabı verdi.” dedi.

DİRİLİŞ ERTUĞTUL EKİBİNE DESTEK ÇIKTI

Öte yandan Bayülgen’in gecenin en dikkat çeken olayı Diriliş Ertuğrul dizisi ile dalga geçmesini de alaycı ve çirkin bulduğunu söyledi.

Bayülgen’in Diriliş Ertuğrul dizisi ile ilgili yaptığı açıklamalara ve yaşananlara üzüldüğünü de anlattı.

Sibel Can’ın Bayülgen’le ilgili sözleri:

Olayın daha farklı anlatılmasına çok üzüldüm. Orada bir telaş oldu. O sırada ben salonda değildim. Tarkan’ı da izleyemedim. Ben de Diriliş Ertuğrul ödülünden sonra içeri girdim. Olaya şahit olamadım. Bir telaş yaşandı. Türker İnanoğlu oradaydı. Hostes arkadaşında zannederim hatası olmuş. Okan beyin alaycı ve çirkin şekilde konuşması beni çok üzdü. Olmadı ve yakışmadı.

Önceki İçerikAnketlerde çarpıcı sonuç! Bu pazar seçim olsa…
Sonraki İçerikTürkiye’den o bölgeye özerklik teklifi! Suriye’nin Halep şehri

Yorumunuz ?