Seda Akgül: Yeniden evlenebilirim

Seda Akgül neden boşandı? İş adamı Avram Habib ile geçtiğimiz yaz gerçekleştirdiği evliliği yalnızca 4 ay süren Seda Akgül, yine evlenebileceğini açıkladı.
14 Kasım 2016 | 2 sene Önce

Şu sıralar sunuculuğunu yaptığı Kısmetse Olur adlı evlilik programı ile kendisini daha fazla kişiye tanıtan başarılı sunucu Seda Akgül, geçtiğimiz yaz iş adamı Avram Habib ile evlenmişti. Çiftin evliliği Seda Akgül’ün eşinin kendisini aldattığı gerekçesiyle açtığı boşanma davasıyla sona erdi.

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’da magazincilere yakalanan Seda Akgül, evliliğe inandığını ve evlilik kurumunu ciddiye aldığı için yine evlenebileceğini söyledi.

Geride bıraktığı evliliği için ise “Hatam varsa konuşulsun ama Allah’a şükür ki konuşulacak hiçbir hatam yok” dedi. Kocasından kendisini aldattığı için boşandığını belirten sunucu, aldatma ile ilgili düşüncelerini “bana göre aldatılmak yalnızca fiziksel olan bir şey değil ancak aldatılmayı hiç beklemiyordum” sözleriyle ifade etti.

Seda Akgül, Kısmetse Olur programının ilk bölümünden itibaren verdiği kilolarla konuşulmuş, nasıl zayıfladığı ile ilgili çeşitli spekülasyonlar yapılmıştı. Dikkat çekici bir eğitim ve kariyere sahip olan Akgül’ün sunduğu program şu sıralar yeni sezonu ile ekranlara geliyor.

Önceki İçerikErdoğan AB’ye resti çekti: Terbiyesize bak!
Sonraki İçerikAdil Kullanım Kotası Gerçekten Kalkıyor mu ?

Yorumunuz ?