Real Madrid’e büyük şok: Ronaldo’yu öldürdüm!

Real Madrid’in dünyaca ünlü yıldızlarının, ölümün eşiğinden döndükleri ortaya çıktı.
22 Kasım 2016 | 3 sene Önce

Santiago Sanchez Ramirez isimli bir keskin nişancı, eflatun-beyazlı ekibin futbolcu, teknik adam ve başkanının fotoğraflarını, sniper tüfeğiyle çektiği ve sonrasında bunları bastığı belirlendi.

İspanya’da önceki gün görülen davada keskin nişancının, Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Isco, Marcelo, Sergio Ramos ve Karim Benzema gibi oyuncuların yanı sıra, dönemin teknik direktörü Carlo Ancelotti ve kulüp başkanı Florentino Perez‘in de içlerinde olduğu bir çok ismi görüntülediği belirtildi.

Panelvan tipi aracını tesislerin önüne çeken keskin nişancının burada aracın camından uygulama yaptığı tespit edildi.

“RONALDO’YU ÖLDÜRDÜM” DEDİ

Ramirez çektiği fotoğraflar ve içinde ‘Ronaldo’yu öldürdüm. Florentino Perez’i öldürdüm‘ şeklinde ifadelerin geçtiği videoları itiraf ederken, aynı zamanda kulübün idman tesisleri önündeki güvenlik zaafiyetini de ortaya koyduğunu savundu.

Gelişmelerin ardından Real Madrid kulübünün güvenlik güçleriyle irtibata geçerek, tesis civarındaki önlemlerin artırılması için başvurduğu ifade edildi.

Polis de operasyon kapsamında Santiago Sanchez Ramirez‘in evine yaptığı baskında, bilgisayarındaki fotoğrafların yanı sıra ruhsatsız silahlar da buldu.

Kaynak: Skorer

Önceki İçerikBahçeli’den CHP’ye sert sözler: İçine HDP kaçmış
Sonraki İçerikSon Dakika! İstanbul’da İki Canlı Bomba Yakalandı

Yorumunuz ?