Pişmanım dedi, mahkeme cezayı kesti!

Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı için sosyal medyada ağır hakaretlerde bulunan Anıl D., 3 ay 19 gün hapis cezasına çarptırıldı.
25 Kasım 2016 | 1 sene Önce

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı’ya (26) sosyal medya hesabından ağır hakaretlerde bulunan Anıl D., hapis cezasına çarptırıldı.

KÜFÜR ETMİŞTİ

Sabah’ın haberine göre; ünlü bir kot firmasında yönetici olarak çalışan Anıl D. (26), geçtiğimiz yıl Twitter hesabından “….sen de o…ç… oluyorsun” ve “…karısı o…dur” şeklinde ağır hakaret içeren paylaşımlarda bulunmuştu.

Anıl D. hakkında Bahçekapılı’ya ağır hakaret ettiği gerekçesiyle 3 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı.

‘ÇOK PİŞMANIM’ DEDİ AMA…

Buse Terim Bahçekapılı savcılığın uzlaşma teklifini kabul etmedi. Anıl D., “Suçu kabul ediyorum. Yaptığımdan dolayı çok pişmanım, kendisinden özür diliyorum” dedi. Mahkeme de Anıl D.’yi 3 ay 19 gün hapis cezasına çarptırdı. Sanığa 5 yıl süreyle denetimli serbestlik hükümlerinin uygulanmasına karar veren mahkeme, hapis cezasını hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına çevirdi.

Önceki İçerikİşte cezaevindeki Demirtaş’ın ilk görüntüsü!
Sonraki İçerikNazlı Ilıcak çark etti, Zekeriya Öz’ü sattı!

Yorumunuz ?