‘Partimin içinden bana yapmadıkları entrika kalmadı’

27 Eylül 2016 | 2 sene Önce
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde basın toplantısı düzenledi. (Mehmet Ali Özcan - Anadolu Ajansı)

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek önemli açıklamalarda bulundu.

“Her seçim öncesi benim partimin içinden bana yapmadıkları entrika kalmadı ama ben ayaktayım” ifadelerini kullanan Gökçek “Benimle, benim partimin içinde uğraşan onlarca siyasinin 90’ı siyasette yok. 15 Temmuz sonrası için de aynı. Bazılarının beklentileri için benim belediye başkanlığını bırakmam lazım. Onun için de bir şeylerle karalanmam lazım” şeklinde konuştu.

“ADALETTEN AYRILIP ZULMEDEMEZSİN”

Gökçek “Darbe girişimi sonrası yaşanan mağduriyetler vardır ama ben bunun yüzde 3-5’i geçtiğini sanmıyorum, onlar da süreç içinde tamir ediliyor. Birilerine kızıyorsun diye adaletten ayırılıp birilerine zulmedemezsin. Cumhurbaşkanımız ‘At izi it izine karıştı’ tabirini bunun için kullandı. Kılı kırk yaracaksın, olaydan da vazgeçmeyeceksin” dedi.

“10 GÜN SONRA ÇIKANLAR OLDU”

Kanlı darbe girişiminin ardından AK Parti içinde kendisiyle ilgili görevden alınma söylentisi çıkaranları eleştiren Gökçek, “‘Bir görelim ne olacak’ diye ortama bir baktılar sonra konuşmaya başladılar. İlk gün sahneye çıkanlar başka, 10 gün sonra çıkanlar başka” dedi…

Önceki İçerikİşte ABD’nin SWAT timinin rezil olduğu anlar
Sonraki İçerikBordo bereliler oraya indi, operasyon başladı!

Yorumunuz ?