Okan Bayülgen’den ‘Diriliş Ertuğrul’ Açıklaması: Özür Dilerim

Altın Kelebek ödül töreni sonrası eleştiri oklarının hedefi olan Bayülgen, “Bu benim esprili tutumum, konuşma tarzım. Kimseyi kırmayı istemedim. Kırdıklarım varsa özür dilerim” dedi.
16 Kasım 2016 | 2 sene Önce

Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, Altın Kelebek Ödül Töreni’nde yaptığı konuşma ile çok tartışılan sunucu Okan Bayülgen ile konuştu. Diriliş Ertuğrul dizisine yaptığı yorumlarla gündeme gelen Okan Bayülgen, “Bu benim esprili tutumum, konuşma tarzım. Bundan dolayı da kimse alınmaz. Ben dizinin adını ön plana çıkarmak için tekrar tekrar söyledim. Kimseyi kırmayı istemedim. Kırdıklarım varsa özür dilerim” dedi.

ERDOĞAN DA ELEŞTİRDİ

Okan Bayülgen, son olarak “Bu millet sizi bağrınıza basmış, onlar bassa ne yazar, basmasa ne yazar” sözleriyle diziye destek veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından “Beyefendi de izleyememiş, fırsat bulursa izleyecekmiş” ifadeleriyle eleştirilmişti.

NE OLMUŞTU?

43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nden Diriliş Ertuğrul dizisi ekibinden Cavit Çetin Güner, kendilerine teşekkür etme imkanı dahi verilmediği gerekçesiyle aldığı ödülü yere atmıştı. Programın sunucusu Okan Bayülgen, yaşanan kriz üzerine ekipten ‘alaycı’ bir şekilde özür dilemişti. Bunun üzerine dizinin yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ da sosyal medyada yayınladığı bir açıklama ile ödülü iade ettiklerini açıklamıştı.

Önceki İçerikFenerbahçe-Galatasaray maçı ne zaman, saat kaçta?
Sonraki İçerikHDP’li Siirt Belediyesi’ne operasyon düzenlendi

Yorumunuz ?