Öğrencinin ismini sordu, ‘Fethullah’ cevabını alınca…

Yarımca İlkokulunu ziyaret eden Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, adını sorduğu öğrenciden ‘Fethullah’ cevabını alınca, “Hemen babana söyle bu ismi senden kaldırtsın.” dedi.
25 Kasım 2016 | 3 sene Önce

24 Kasım münasebetiyle kardeş okul seçilen Yarımca İlkokulunu ziyaret eden Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, adını sorduğu öğrenciden Fethullah cevabını alınca, “Hemen babana söyle bu ismi senden kaldırtsın.” dedi. Öğrencilerle yakından ilgilenen Rektör Çomaklı tek tek sohbet ederek çeşitli hediyeler dağıttı. Yarımca İlkokulunda öğretmenlik yapan ve Atatürk Üniversitesinden mezun olan Mesut Dövenci, Rektör Prof. Dr. Çomaklıya okul ve öğrencilerle ilgili bilgiler verdi. Okulun ihtiyaçlarının giderilmesi gerektiğini söyleyen Rektör Prof. Dr. Ömer Çomaklı, “Yarımca İlköğretim okuluna elimizden geldiği kadar bilgisayar yardımı yapalım.” dedi. Prof. Dr. Çomaklı, öğrencilerle tek tek ilgilendikten sonra okulun öğretmeni Mesut Dövenciye de çeşitli hediyeler vererek 24 Kasım’ı kutladı.

“FETHULLAH” İSMİNİ DUYUNCA

Öğrencilerle tek tek ilgilenen Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı bir öğrencinin adını sordu. Öğrencinin ismine ‘Fethullah’ demesi üzerine RektörÇomaklı isme tepki göstererek, “Hemen babana söyle bu ismi senden kaldırtsın.” dedi.

Önceki İçerikErdoğan’dan AP’ye rest: Bana bak! Daha fazla ileri giderseniz…
Sonraki İçerik3 Adam’da Hadise’ye evlenme teklifi!

Yorumunuz ?