Kur’an öğrenen Lindsay Lohan daha iyi anlayabilmek için bakın ne yapıyor!

ABD’li Hollywood oyuncusu Lindsay Lohan’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesinde Kur’an öğrendiğini ve Onu daha iyi anlamak için Arapça dersler aldığı öğrenildi.
31 Ocak 2017 | 3 sene Önce

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında İstanbul’a gelen ve Sultanbeyli’de yaşayan Suriyeli mülteci bir aileyi ziyaret eden dünyaca ünlü yıldız Lindsay Lohan, geçtiğimiz hafta yeniden Türkiye’ye geldi. Lohan, önceki gün de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile Cumhurbaşkanlığı Küllisyesi’nde görüştü.

KURAN-I KERİM’İ ANLAMAK İÇİN ARAPÇA DERSİ ALIYOR

Günaydın’da yer alan habere göre, Dubai’de yaşadığı öğrenilen Lindsay Lohan’ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’la yaptığı sohbette Kur’an-ı Kerim öğrendiğinden de bahsettiği belirtildi. Ünlü oyuncunun henüz Müslüman olmadığını söylediği, Kur’an-ı Kerim‘i daha iyi anlayabilmek için Arapça dersleri aldığı ve mülteciler için Mart ayında tekrar Türkiye’ye geleceği bilgisine de ulaşıldı. Sosyal medya hesaplarını sıfırlayan Lohan’ın ilk paylaşımları ise bu ziyaret oldu. Oyuncu, Instagram’da, Erdoğan ve eşi ile çekilmiş fotoğraflarına yer verdi..

Önceki İçerikÇarpıcı iddia: Beşar Esed öldü mü?
Sonraki İçerikHDP’li Lezgin Botan serbest bırakıldı

Yorumunuz ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.