Kartal’da İki Yolcu Minibüsü Kafa Kafaya Çarpıştı: 7 Yaralı

Kartal’da iki yolcu minibüsü kafa kafaya çarpıştı. Minibüslerin içerisinde bulunan ve kaza sırasında yaralanan 7 yolcu, olay yerine gelen ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.
12 Mart 2017 | 3 sene Önce

Kartal  Hürriyet Mahallesi Takdir Sokak’ta saat 11.30 sıralarında meydana geldi.  Pendik –  Yakacık hattında çalışan Erhan Kırsaçlı yönetimindeki minibüs ile Ali Ukav yönetimindeki minibüs park halindeki TIR’ın yanından aynı anda geçmeye çalıştı. Sokağın dar olması nedeniyle süratli olduğu belirtilen içi yolcu dolu iki minibüs kafa kafaya çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle minibüslerin içerisinde bulunan 7 kişi yaralandı.

7 YARALI HASTANEYE KALDIRILDI

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve 112 sağlık ekibi sevk edildi.  Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken sağlık ekipler içerisinde sürücülerin de bulunduğu 7 yaralıyı ambulanslar ile  Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdü. Hafif yaralı yolculara ise olay yerinde müdahale edildi. Kaza sırasında minibüste olan küçük Aysima panikli halinde “Bilerek gelip çarpıştılar. Çok korktum. Çok hızlılardı” dedi.

“MİNİBÜS AŞIRI SÜRATLİYDİ”

Bir başka yolcu ise, ” Pendik minibüslerinin önüne geçmek mümkün değil. Aşırı süratliler. Biz hep binmeye korkuyoruz.” ifadelerini kullandı. Kazayı görenler ve yolcular ise minibüslerin aşırı süratli olduğunu iddia etti. Kaza nedeniyle trafiğe kapanan yol, kazalı araçların çekilmesiyle tekrar trafiğe açıldı.

Önceki İçerikBaşbakan Yardımcısı Canikli: Hollanda’ya Ekonomik Yaptırım Olabilir.
Sonraki İçerikJurgen Klopp, Gazetecileri Görünce Elindeki Biraları Saklayacak Yer Aradı.

Yorumunuz ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.