İngiliz Kadın, Kanser Olduğunu Çantası Sayesinde Öğrendi

İngiltere’de Jade Lagden isimli 29 yaşındaki kadın, doktorların kanser olduğunu kol çantası sayesinde teşhis ettiğini iddia etti.
22 Kasım 2016 | 3 sene Önce

29 yaşındaki kadının yeni aldığı kol çantasından sonra omuzları ve boynu ağrımaya başladı. Başta çantasının ağırlığından olduğunu düşünen genç kadının kanser olduğu anlaşıldı.

DAYANILMAZ AĞRILAR BAŞ GÖSTERDİ

Jade Lagden isimli 29 yaşındaki kadın, doktorların kanser olduğunu kol çantası sayesinde teşhis ettiğini iddia etti. Daily Mail’de yayınlanan habere göre geçtiğimiz aylarda kendisine hediye edilen kol çantasından sonra Jade’in omuzlarında ve boynunda dayanılmaz ağrılar baş gösterdi.

ÇANTASININ AĞIR OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜ

Jade, ilk başlarda çantasının fazla ağır olduğunu ve ağrının kas çekilmesinden kaynaklandığını düşündü. 6 hafta sonra hastaneye gidince ikincil meme kanseri teşhisi konuldu. Üstelik tümör, karaciğerine ve lenf nodüllerine yayılmıştı. Hastalığının tedavisi olmasa da yüksek dozda kemoterapiyle Jade’in tümörleri küçültülmeye çalışılıyor.

MEME KANSERİ TEŞHİSİ KONULDU

11 yaşındaki oğluyla biraz daha zaman geçirebileceği için şükreden Jade, meme kanserine dikkat çekmek için hikayesini paylaştı. Semptomların çantasının ağırlığı sayesinde ortaya çıktığını söyleyen 29 yaşındaki kadın, “Ağrılarım olmasa doktora gitmeyecektim ve hastalığım bu kadar erken teşhis edilmeyecekti. Çantam sayesinde çocuğumla birkaç gün daha fazla geçirebileceğim.” diye konuştu.

Önceki İçerikİstanbul’da Babasına Bombalı Paket Götüren Alican Kurdaş Tutuklandı
Sonraki İçerikErdal Tursun Cinayetinin Geri Planında Yatan Kirli Oyun Ortaya Çıktı

Yorumunuz ?