İbrahim Erkal beyin kanaması geçirdi

1990 yıllarının efsane şarkıcısı İbrahim Erkal, sevenlerini üzüntüye boğdu. Erkal, sabaha karşı geçirdiği beyin kanaması sonucu hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındı….
12 Nisan 2017 | 3 sene Önce

“Canısı” şarkısı ile 90’lı yılların efsane şarkıcısı haline gelen İbrahim Erkal, sevenlerini üzdü. Son olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın resepsiyonunda taktığı çengelli iğne broşla konuşulan Erkal beyin kanaması geçirdi. İbrahim Erkal Maltepe’deki evinin otoparkında baygın halde bulunmuş sitenin güvenlik görevlisi tarafından farkedilmesi üzerine hastaneye kaldırılmıştı.Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan ünlü sanatçı tedavisine devam edilmesi için başka bir hastaneye kaldırıldı.

Sağ arka kulağının altında bir de yırtık olduğu tespit edilen ünlü sanatçının durumunun ciddiyetini korunduğu söylendi. Yakınları haberi aldıktan sonra hastaneye akın etti.

İbrahim Erkal, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki ilk müdahalenin ardından uyutularak Beşiktaş Ulus’taki Liv Hospital’a kaldırıldı.

Dualarınızı eksik etmeyin!

” Sevgili dostlarımız, Sanatçımız İbrahim Erkal, geçermiş olduğu rahatsızlık nedeniyle özel bir hasatanede tedavi altındadır. Dualarınızı eksik etmeyin lütfen!” diye de ünlü sanatçının facebook haesabından açıklama yapıldı.

Hastaneden açıklama geldi!
Beyin kanaması ön tanısı ile Liv Hospital’a getirilen evinin otoparkında düşmüş olarak bulunan değerli sanatçı İbrahim Erkal’ın yapılan tetkikler sonucunda son derece ciddi beyin kanamasının olduğu saptanmış olup hastamız derin koma durumundadır. Yoğun tıbbi destek tedavisi alan hastamız ameliyata alınmıştır.

İBRAHİM ERKAL KİMDİR?

İbrahim Erkal 1967 yılında dünyaya gelmiştir. Daha önce bir kaç albümü olmasına rağmen asıl çıkışını Unutmayacağım albümü ve özellikle Canısı şarkısı ile gerçekleştirmiştir.

1986 yılında İstanbul Sarıyer Kalender Orduevi’nde askerlik yapmıştır. İbrahim Erkal aslen Erzurum Narman’lıdır.

2003 yılında Filiz Akgün ile evlenen İbrahim Erkal’ın bu evliliğinden Dilara Hatice Erkal ve Levent Erkal isimlerinde iki evladı vardır.

12 Nisan 2017 tarihinde evinin otoparkında baygın bulunan Erkal, beyin kanaması geçirmiş ve ameliyata alınmıştır. Bu haber başka hayranlarını olmak üzere birçok sevenini üzmüştür.

Önceki İçerikTahincioğlu Yatırımlarına Devam Ediyor
Sonraki İçerikYeni Seat Ateca Kırmızı Rengiyle Dikkat Çekecek!

Yorumunuz ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.