Halil Sezai’den Erdoğan’a çirkin sözler

14 Ağustos 2016 | 2 sene Önce

15 Temmuz gecesi Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensubu darbeci hainlerce gerçekleştirilmek istenen darbe girişimi ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın vatandaşlara yönelik ‘sokağa çıkın’ çağrısını hedef alarak “Bu memlekette polis var, meclis var, yargı var! Millet sokağa çıkıp askerle mi çatışsın? Bu nasıl mantık? Derdiniz ne? Bu nasıl çağrı” şeklinde tweet atıp daha sonra silen Halil Sezai Paracıklıoğlu dün gece Bursa’da bir gece kulübünde elinde içki bardağıyla verdiği konserinde yine siyasi mesajlar verdi.

Halil Sezai iki şarkı arasında yaptığı konuşmasında, “Bizim ne suçumuz var ben anlamadım. Yaklaşık 36 senedir yaşıyorum ne bir bilim, ne bir felsefe, ne bir sanat, ne bir spor dalında dünyada herhangi bir şeyde göremedim. Hiçbir şey göremedim ve bundan bıktım artık, sıkıldım, çok sıkıldım” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında hakaret derecesine varan ifadeler kullanan Sezai, şu çirkin iddialarda bulundu: “Sizin kendi kendinizi beslediğiniz, riyakarlık yaptığınız, gemiler aldığınız, inanılmaz şekilde orada bir sürü, bir sürü şeyler götürdüğünüz, kayırdığınız, akrabalarınızı koyduğunuz, fark etmez bunun adı AKP, RTE. Hiç fark etmez yani biri birine, biri diğerine, al birini vur ötekisine. Şahsım olarak bundan kusasım var, artık nefret ediyorum.”

Alkolün su gibi aktığı konserde şarkıcının sosyal medyada paylaşılan konuşmalarına tepki yağdı.

Önceki İçerikDemokrasi nöbeti tutan savcı gözaltına alındı
Sonraki İçerikAhmet Davutolğu, AK Parti’nin 15’inci Yılı Kutlamasında Konuştu

Yorumunuz ?