Görevden alınan Ahmet Türk’ten skandal açıklama!

Terör örgütü PKK’ya verdiği destek nedeniyle görevden alınarak yerine kayyum atanan Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Ahmet Türk alçakça açıklamalarda bulundu.
17 Kasım 2016 | 1 sene Önce

Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Ahmet Türk, bu sabah İçişleri Bakanlığı kararı ile görevinden alınırken, yerine Mardin Valisi Mustafa Yaman, kayyum olarak atandı.

Sabah saatlerinden itibaren Mardin Büyükşehir Belediyesi binasını zırhlı araçlarla abluka altına alan polis binaya giriş çıkışları da yasakladı.

Ahmet Türk görevden alınmasının ardından alçakça açıklamalarda bulundu.

Terör yardakçısı şunları kaydetti “AKP ve saray iktidarı şok etkisi yaratarak herkesi sindirmek istiyor, ancak başaramayacaklar. 12 Eylül ve 90’lı yıllarda da benzer bir saldırı ve faşizm uyguladılar. Başaramazlar, bizi asla sindiremezler, o gün nasıl boyun eğmediysek bugün de eğmeyeceğiz. Bu tür şok saldırılar ve baskılarla toplumu sindirmek istiyorlar, ancak Kürt halkı bu tür saldırılara cevap verecek ve boşa çıkartacak örgütlülüktedir.” Ağır bir baskı ve saldırı süreci ile karşı karşıya olduklarını söyleyen Türk, “Her ne pahasına olursa olsun mücadeleye devam edeceğiz ve direneceğiz”

Önceki İçerikIşığı Yanan Evler
Sonraki İçerikFatma Girik kalça rahatsızlığı nedeniyle ameliyata alındı!

Yorumunuz ?