Galatasaray’a çifte müjde

Başbakan Binali Yıldırım, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek’i Çankaya Köşkü’nde kabul etti.
21 Mart 2017 | 2 sene Önce

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Başbakan Binali Yıldırım ile görüşmek üzere Ankara’ya gitti. Başkan Özbek’in yapılması planlanan spor salonu ile alakalı temaslarda bulundu.

Başkan Dursun Özbek, Ankara’da Başbakan Binali Yıldırım ile bir araya geldi ve stadın üst kullanım hakkı için gerekli son imzayı aldı. Böylece sarı kırmızılılar 2011’den beri maçlarını oynadığını Türk Telekom Arena’nın devrini sağladı. Bundan böyle statla ilgili istediği değişiklikleri yapabilecek Galatasaray, reklam kullanım alanları açabilecek ve gelirlerini artıracak. Dursun özbek, zirvede basketbol salonu inşaatı için de gerekli izni aldı.

Galatasaray Kulübü, konuyla alakalı gerekli izinleri almış ve projenin yapımı için sponsor firmayla daha önce anlaşma sağlamıştı.

Özbek’in Ankara’ya gitmesi nedeniyle Galatasaray yönetim kurulunun haftalık toplantısı ertelendi. Galatasaray Yönetimi, Pazar günü yapılacak Mali Genel Kurul öncesi hem tabloları detaylı şekilde inceleyecek.

Geçtiğimiz günlerde Sportif A.Ş Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa eden Levent Nazifoğlu’ndan sonra nasıl bir yöntem izleneceği de toplantıda masaya yatırılacak. Sarı kırmızılı yönetimin Mali Genel Kurul’a kadar sık sık bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunacağı belirtildi.

Önceki İçerikBakan açıkladı! Sayı 357 bini aştı
Sonraki İçerikABD’den flaş güvenli bölge açıklaması

Yorumunuz ?