FB TV’nin Yayınına Emre Belözoğlu Bağlandı

10 Eylül 2016 | 2 sene Önce

Fenerbahçe Kulübü’nün resmi yayın organı FBTV, bugünden itibaren ‘HD’ yayına geçti.

FBTV’nin ‘HD’ yayına geçmesi nedeniyle düzenlenen özel yayına sarı lacivertli futbol takımının kaptanı Volkan Demirel katıldı. Canlı yayında Fatih Demirkol’un sorularını yanıtlayan Demirel, “Her zaman Fenerbahçeli oldum. Fenerbahçe’siz bir hayat düşünemiyorum. Su ve ekmek gibidir benim için Fenerbahçe. Volkan olma sebebim Fenerbahçe’dir. Volkan’ın bitme sebebinin de Fenerbahçe olmasını isterim. Ne zaman beni kovarlar; ne zaman ‘Biz seni istemiyoruz’ derlerse o zaman yolumuza devam ederiz” dedi.

“FUTBOLCU OLMASAYDIM OTOGARDA TURİZMCİLİK YAPARDIM”

Programda Volkan Demirel’e, Fenerbahçeli diğer futbolcuların soruları da yöneltildi. Senegalli yıldız Moussa Sow, “Futbolcu olmasaydın ne olurdun Volkan abi?” sorusu üzerine Volkan, “Turizmcilik yapardım. Baba mesleği, otogarda turizm işiyle uğraşırdım” dedi.

Programın iki de sürpriz telefon konuğu vardı. Her ikisi de Medipol Başakşehir’de forma giyen Fenerbahçe’nin eski kaptanı Emre Belözoğlu ile Bekir İrtegün telefonla canlı yayına bağlanarak Volkan Demirel ile sohbet etti.

“EMRE, SELÇUK VE EGEMEN ADAM GİBİ ADAMDIR”

Belözoğlu’nun, “Arabadayım şu an. Volkan’ı çok seviyorum” sözleri üzerine Demirel, “Nereye gidiyorsun?” diye sordu. Belözoğlu da, “Ekmek parası, tesise gidiyorum” karşılığını verdi.

Volkan Demirel daha sonra Emre Belözoğlu ile görüşemediklerinden yakınarak, “Emre yemek ısmarlayacaktı. 6 ay oldu hala ısmarlayacak!” esprisini yaptı.

Volkan, Emre Belözoğlu’nun yanı sıra Selçuk Şahin ve Egemen Korkmaz ile çok iyi dost olduklarını ve ailece görüştüklerini belirterek, “Üçü de adam gibi adamdır. Ne zaman başım sıkışsa ilk onlara koşarım” dedi.

“FUTBOLU BIRAKTIKTAN SONRA TEKNİK DİREKTÖRLÜK YAPACAĞIM”

Volkan Demirel bir taraftarın sorusu üzerine, futbolu bıraktıktan sonra ne yapmayı planladığını anlattı. Tecrübeli kaleci, “Futbolu bıraktıktan sonra 2-3 yıl yurt dışında teknik direktörlük eğitimi göreceğim. Oradaki kulüpleri ve sistemleri inceleyeceğim. Ardından da Türkiye’de uygun bir takımda görev almayı planlıyorum. Fenerbahçe’deki bütün hocalarımın çalışma metodlarını not alıyorum. Lorant, Daum, Aykut Kocaman… Hepsinden bir şeyler öğrendim” dedi.

PEREIRA’YA GÖNDERME!

Dick Advocaat ile iyi bir hava yakaladıklarını belirten Volkan Demirel, eski teknik direktör Vitor Pereira’nın takımı iyi çalıştırmadığını savunarak, “Hoca ilk geldiği günden beri gülüyor, takım onu seviyor. Bize çok şey katacaktır. Sezon başı kampını iyi geçirmedi takım arkadaşlarım, milli arada bu açığı kapattık. herkesle iletişimi iyi, Emenike ile güzel diyalogları var. Herkesin sevgi ve saygı duyuyor. Başarı sevgi ve saygıyla başlar. Herkes istekli, herkes bir şeyler kapmak istiyor. Bunu göremeyince meydana çıkacak şeyler belli oluyor” açıklamasını yaptı.

Önceki İçerikAK Partili Mehdi Eker’in Aile Mezarlığında 640 Kilo Patlayıcı Bulundu
Sonraki İçerikBir Keçileri Bile Yokken Şimdi 40 Koyunları Var

Yorumunuz ?