Et fiyatları bugünden itibaren düştü!


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Et ve Süt Kurumu’nun internet sitesinde yer alan duyuruya göre, Kurum tarafından İstanbul ilinde faaliyet gösteren Kasaplar Federasyonuna üye kasaplara, Türkiye Yemek Sanayicileri Dernekleri Federasyonuna üye Yemek Şirketlerine, Türkiye Perakendeciler Federasyonuna (PERDER) üye yerel Market Zincirlerine ve Kırmızı Et Sanayi Alanında faaliyet gösteren işletmelere İthal Taze Karkas Dana Eti satışı yapılacak.

Açıklamada şu bilgiler verildi: ‘Söz konusu İthal taze karkas dana eti satışı aşağıda belirtilen fiyat ve esaslar doğrultusunda gerçekleştirilecektir.

İstekliler,

– Sakarya Kombina Müdürlüğüne müracaat edecek olup, müracaat esnasında şağıda belirtilen evrakları da beraberinde ibraz edeceklerdir.

– İthal Taze Karkas Dana Etlerinin satış ve teslimatları ESK Sakarya Kombina Müdürlüğünce yapılacaktır.

– İthal Taze Karkas Dana Eti Satış fiyatımız 22,00 TL/Kg + KDV olup, satışlar peşin bedelle (Mal bedeli Kombina Müdürlüğünün belirleyeceği hesap numarasına yatırılacaktır.) veya kredi kartı (VISA) ile gerçekleştirilecektir.

– Teslimat noktaları, başvuru yapılan ESK Sakarya Kombina Müdürlüğünce belirlenecektir.

– Taleplerin karşılanması stoklarımızla sınırlıdır.

– Kasaplara yapılacak teslimat programı Türkiye Kasaplar Federasyonunca, Yemek Şirketlerine yapılacak teslimat programı YESİDEF tarafından, Market Zincirlerine yapılacak teslimat programı PERDER tarafından, Kırmızı Et Sanayi Alanında faaliyet gösteren işletmelerin talepleri ise Sakarya Kombina Müdürlüğü tarafından belirlenecektir.

– YESİDEF’e üye her bir Yemek Şirketi için aylık teslimat miktarı azami 50 ton ile sınırlıdır.

– Kırmızı Et Sanayi Alanında faaliyet gösteren her bir işletme için aylık teslimat miktarı azami 200 ton ile sınırlıdır.

– Ürün teslimi, et taşımaya uygun araçlara yapılacaktır.

– Ürün teslimatından sonra Kurum, ürününün kalitesine ve tartımına ilişkin sorumluluk kabul etmeyecektir. (Teslimat noktasındaki tartım esas alınacaktır.) Alıcı, bu konu hakkında itiraz etmeyeceğine dair Kombina Müdürlüğüne taahhütname verecektir. – Ürün teslimatı tartım ve ödemeden sonra gerçekleştirilir.

– 20 ton ve katları u aşan talepler de yurt dışından gelen tır programı göz önünde bulundurularak alıcı ile mutabık kalınan tarihte alıcının rampasına yurt dışından gelen tırlarla direk teslimat yapılabilecektir.

İbraz Edilecek Belgeler:

Kasaplar: Türkiye Kasaplar Federasyonuna,

Yemek Şirketleri: Türkiye Yemek Sanayicileri Dernekleri Federasyonuna (YESİDEF),

Marketler: Türkiye Perakendeciler Federasyonuna (PERDER) ait üyelik bilgilerini ve talep miktarını içeren bağlı bulunduğu dernek/federasyon/oda tarafından düzenlenmiş belgeleri ibraz edeceklerdir.

– Kırmızı Et Sanayi Alanında Faaliyet Gösteren İşletmeler: İşletme Ruhsatı ve bağlı olduğu ticaret/sanayi odaları tarafından düzenlenen et ve et ürünlerinin işlenmesiyle ilgili faaliyette bulunduğunu gösteren belge ile talep miktarlarını içeren belgeyi ibraz edeceklerdir.

– Firmalar, irtibat bilgilerini (posta adresi, telefon numarası, v.s) Sakarya Kombina Müdürlüğüne imzalı, mühürlü olarak ibraz edeceklerdir.’

Kaynak: Beyaz Gazete

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

What's Your Reaction?

İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Çok Hoş Çok Hoş
0
Çok Hoş
Zayıf Not Zayıf Not
0
Zayıf Not
Zekice Zekice
0
Zekice
Komik Komik
0
Komik
Harika Harika
0
Harika
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Bu da ne Bu da ne
0
Bu da ne
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Utanç Verici Utanç Verici
0
Utanç Verici
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

Comments 0

Düşünceniz ?

Et fiyatları bugünden itibaren düştü!

Giriş Yap

Topluluğumuza Katılın!
Don't have an account?
Kayıt Ol

Şifremi Unuttum

Şifremi Bulmama Yardımcı Ol

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

My Gaste Topluluğuna Katılın!

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image