Erhan Çelik Hollanda’da Saldırıya Uğradı, Görüntüler Kameraya Yansıdı.

Hollanda’nın skandal kararını protesto amacıyla konsolosluk önünde toplanan Türkler arasında TRT sunucusu Erhan Çelik de bulunuyordu. Erhan Çelik, Hollandalı polislerin saldırısına uğradı.
12 Mart 2017 | 3 sene Önce

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı  Fatma Betül Sayan Kaya’nın  Hollanda’da sınır dışı edilmesinin ardından, Türk vatandaşları Rotterdam Başkonsolosluğu önünde toplandı. Binlerce Türk vatandaşı,  Hollanda polisinin şiddetine maruz kaldı; tazyikli su ve köpekler ile müdahele edildi. Bir türk vatandaşının köpek tarafından ısırıldığı ve hastanelik olduğu skandal görüntüler sosyal medyada ses getirdi. Bu sırada TRT sunucusu  Erhan Çelik de kalabalığın arasında bulunuyordu.  Erhan Çelik’e saldırı anı görüntüleri ortaya çıktı.

“ÇOK AĞLADI, ACISINI AĞZINA TEPTİLER”

Saldırıya uğrayan basın mensuplarının arasında yer alan TRT 1 Ana Haber sunucusu  Erhan Çelik, yerde yatan ve hem köpeklerin hemde polislerin saldırısına uğrayan meslektaşını kurtarmak için araya girdi. Bu dakikalarda  Erhan Çelik, polislerin saldırısına maruz kaldı. O anları paylaşan Çelik, “O çocuğu bize vermediler. Köpeğin ısırığıyla alıp, polis karakoluna götürdüler. Çok ağladı, acısını ağzına teptiler” ifadesini kullandı.

Önceki İçerikJurgen Klopp, Gazetecileri Görünce Elindeki Biraları Saklayacak Yer Aradı.
Sonraki İçerikBoks Maçında Yumruk Yiyen Boksör, Bir Anda Yerde Kaldı

Yorumunuz ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.