Erdoğan AB’ye resti çekti: Terbiyesize bak!

Cumhurbaşkanı Erdoğan milli tarım projesi için konuştuğu törende Avrupa Birliği’nden gelen tehditlere anladıkları dilden cevap verdi.
14 Kasım 2016 | 1 sene Önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan milli tarım projesi için düzenlenen törende konuştu.

İşte Erdoğan’ın o konuşması:

‘NE KADAR DESTEKÇİSİ VARSA…’

Yeni güvenlik konseptimizde, terör örgütlerine en küçük müsammaha yoktur. Ne kadar destekçisi yardakçısı varsa cezalandıracağız.

AB’YE REST

İdam önüme geldiğinde onaylarım. Buradan sonra millete sorulacak. Batı idam olmaz diyor. Ey batı, bu milletin kaderi sizin elinizde değildir. Kimsin sen? Oradan bir parlementonun başkanı. Sen ne zamandır Türkiye adına karar verme yetkisine sahip oldun? 53 yıldır AB’ye Türkiye’ye almamışsın. Siz önce verdiğiniz sözleri tutun. Avrupa’da kongresindeki terör destekçilerini temizleyin önce. Avrupa’nın her yerinde terör örgütü ajanları cirit atıyor. Onlara her türlü desteği vereceksiniz, sonra Türkiye’ye müzakereleri durdururuz. Geç kaldınız, hemen kararınızı verin. Ben diyorum ki, yılsonuna kadar sabredelim, sonra millete gidelim. İngiltere bile millete gitti. Terbiyesize bak, yaptırım uygularız diyor. Sen her tarafın yaptırım olsa n’olur.”

Önceki İçerikKüstah Fransız’dan alçak çağrı: Külliye’yi bombalayın Erdoğan’a ders olsun
Sonraki İçerikSeda Akgül: Yeniden evlenebilirim

Yorumunuz ?