Ebru Şallı’nın hesabı hack’lendi! Arda Turan ile…

Eski manken ve spor eğitmeni Ebru Şallı’nın, sosyal medya hesapları hack’lendi.
19 Kasım 2016 | 3 sene Önce

Şallı’nın hesabının hack’leyen kişi veya kişiler Şallı’nın Twitter hesabından Sinan Akçıl’ın şarkısını paylaşarak ‘Belki de insan hayatında gerçek aşkı bir kere yaşıyormuş’ notuyla paylaştı.

Daha sonra ise Şallı’nın Instagram hesabından milli futbolcu Arda Turan ile aralarında geçtiği iddia edilen yazışmalar yayınlandı.

İşte o mesajlar:

Arda Turan: Günaydın, özledim seni neredesin:)

Ebru Şallı: Yoldayım

Arda Turan: Hoşbulduk, ne zaman dönüyorsun:)

Ebru Şallı: Yarın akşam. Sen de pazartesi değil mi.

Arda Turan: Evet pazartesi sabah. Göremeyecek miyim seni:))

Arda Turan: Merak ettim, foto at çekimden:)

Ebru Şallı: Atıcam, güzel bir plaj burası. Bakalım nasıl olacak, atarım foto.

Arda Turan: İyi olur, sen her şeyin iyisini yaparsın. Kolay gelsin:)

Yaşanan bu gelişmelerden sonra Şallı, hack’lendiğini duyurdu.

39 yaşındaki Şallı, Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı: “Twitter ve Instagram hesaplarım hack’lenmiştir. Instagram’ı şu an geri almış bulunuyorum. Twitter’ı henüz geri alamadık. Son 6 saattir benim Twitter hesabımda yazılan yazılara itibar etmeyiniz”

Şallı ikinci yaptığı açıklamada ise şu ifadeleri kullandı: “Sosyal medya hesabım hacklenmiştir. Instagram’ı geri aldık fakat Twitter hala bende değil. Gün boyu benim ağzımdan bazı yazılar Twitter’dan yazıldı ve silindi. Bu benim yıllardır dişimle tırnağımla kurduğum kariyerimi yok etmeye yönelik bir saldırıdır. Bazı yazışmalar, isimler değiştirilerek sunuluyor. İki çocuk annesi bir kadın olarak hem takipçilerimden, hem beni seven ve güvenen hem de yıllardır beni tanıyan basın mensubu arkadaşlarımdan bu konuda hassasiyetli ve vicdanlı davranmalarını rica ediyorum. Saygılarımla”

İspanya’nın Barcelona takımında futbol kariyerine devam eden Arda Turan ise bu yazışmalar hakkında henüz bir açıklamada bulunmadı.

Önceki İçerik15 Temmuz gecesi Erdoğan’ın o konuşması neden yayınlanmadı?
Sonraki İçerikAK Parti ile MHP anlaştı!

Yorumunuz ?