Cumhurbaşkanı Erdoğan Yarın Konya’da

Ak Parti Konya 14 Nisan’daki büyük mitinge hazırlanıyor. İl teşkilatı, 14 Nisan’da mitinge rekor katılım; 16 Nisan’da ise rekor “evet” bekleniyor.
13 Nisan 2017 | 2 sene Önce

16 Nisan’da gerçekleştirilecek halkoylamasına artık sayılı günler kaldı. Halkoylaması saha çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti Konya İl Teşkilatı, 14 Nisan’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın Konya’da birlikte katılacağı mitinge hazırlanıyor. İl Teşkilatı, 14 Nisan’da mitinge rekor katılım; 16 Nisan akşamında da “Evet”e rekor destek çıkması hedefinde…

Bugüne kadar her seçimde AK Parti’ye büyük destek veren Konya’nın 16 Nisan’daki halk oylamasında da “Evet”e rekor bir desteği vereceği bekleniyor.

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Konya İl Teşkilatı, bir taraftan halk oylamasını anlattığı ve destek istediği saha çalışmalarını aralıksız sürdürürken; diğer taraftan da 14 Nisan’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın Konya’da birlikte katılacağı dev mitinge hazırlanıyor.

14 Nisan Cuma günü saat: 14:00’da Konya Kılıçarslan Şehir Meydanı’ndaki mitingin büyük bir katılım ve coşku ile yapılması hedefleniyor. Bu konuda gerekli tüm hazırlıklarını yapan ve tüm tedbirlerini alan İl Teşkilatı, halkoylamasına 2 gün kala Avrupa ve dünyaya da anlamlı bir mesaj vermek istiyor…

Önceki İçerikMİT TIR’ları soruşturmasında kritik gelişme
Sonraki İçerik3 yıldır oy kullanmayan köy sandığa gidecek mi

Yorumunuz ?