CHP’li Başkandan Sertap Erener’e Hakaret: Terbiyesizlik, Ben Olsam Kovardım

Sertap Erener’in Çatalca’nın CHP’li belediye başkanını sahneden kovmasına, Silivri’nin CHP’li Belediye Başkanı Özcan Işıklar “Yaptığı terbiyesizliktir. Ben olsam sahneden indirirdim” sözleriyle tepki gösterdi.
28 Ağustos 2017 | 3 sene Önce

Çatalca Belediyesi tarafından bu yıl 18’ncisi düzenlenen festivalde önceki gece sahne alan Sertab Erener, sahne önünde protokol için ayrılan bölümün geniş olması nedeniyle seyircilerin uzakta kalmasına tepki göstermiş ve sahneyi terketmişti.

ÇATALCA BELEDİYE BAŞKANI’NA DESTEK VERDİ

Kendisinden sonra sahneye çıkıp izleyicileri sahneden uzak durmaları konusunda uyaran ve “Benim sayemde buradasınız” diyen Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’yı sahneden kovup şarkı söylemeye devam eden Sertab Erener’e, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar sosyal medya üzerinden hakaret etti. Işıklar “Yaptığı terbiyesizliktir. Ben olsam sahneden indirirdim.” dedi.

“BEN OLSAM SAHNEDEN İNDİRİRDİM”

CHP’li Belediye Başkanı Cem Kara’ya yine CHP’li olan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar Çatalca Belediyesi’nin konuyla ilgili Facebook’tan yaptığı paylaşımın altına yazdığı yorumla destek verdi.

İşte Işıklar’ın Çatalca Belediyesi’nin paylaşımına yaptığı destek yorumu:

Sertab Hanım şunu unutmuş herhalde oraya onu parasını ödeyip çağıran Çatalca Belediyesi’dir. Belediyenin koyduğu düzene uyarak sahne almak mecburiyetindedir. Beğenmiyorsa o düzeni gelmez, Sertab Erener’in yaptığı tam bir terbiyesizliktir. Onu sahneden indirmeyen sahnenin ve onun parasını ödeyen Belediye Başkanı’nın nezaketinden olduğunu unutmayın. Bundan sonra seçilmiş Belediye Başkanı’na üstelik onu parasını ödeyen kurumun şartlarına uymayan o sanatçıyı bakın bakalım hangi kurum parasını ödeyip de onu saygısızlığına katlanır. Cem nezaketli davranmış bu hareketi benim belediyemde yapsaydı onu o sahneden indirirdim. Silivri’de buna benzer bir Mustafa Sandal vakası yaşandı ve mikrofon elinden alınarak sahneden indirildi, herkes haddini bilecek yok öyle terbiyesizlik.

Önceki İçerikEvliliğini Bitiren Irmak Ünal, Sosyal Medyada Şov Yapıyor
Sonraki İçerikÖzbek Prensesin Mal Varlığına El Konuldu

Yorumunuz ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.