Chedjou yolcu edilecek

29 Eylül 2016 | 2 sene Önce

2013 yazında Fransa’nın Lille kulübünden 6.3 milyon euro gibi yüksek bir ücretle transfer edilen ve yılda 2.2 milyon euro net maaş artı 10 bin euro da maç başı kazanan 31 yaşındaki Aurelien Chedjou ile yola devam edilmeme kararı alındı.

Dursun Özbek yönetimi, bu yıl sözleşmesi bitecek olan Galatasaray’ın Kamerunlu stoperi Aurelien Chedjou’nun kontratını uzatmayı düşünmüyor.

Aurelien Chedjou ve menajerinin aynı ücretle 2 yıl daha kontrat yenileme düşüncesine karşın, bu öneriyi kabul etmeyi düşünmeyen yönetim, ocak ayında taliplisi çıkması durumunda az da olsa gelir elde etmek için deneyimli oyuncuyu satmanın yollarını arayacak.

Aksi takdirde maaşında ciddi bir indirim yapmaya yanaşmaması durumunda Aurelien Chedjou ile yeni sözleşme imzalanmayacak ve oyuncu haziran ayında serbest kalacak.

Kulübeye çekilebilir

Kamerunlu Aurelien Chedjou’ya bir darbe de hocası Riekerink’ten gelebilir. Derbide kritik hatalar yapan tecrübeli oyuncusu Aurelien Chedjou, kulübeye çekerek cezalandırmayı planlayan Hollandalı hoca, Antalyaspor maçı için Semih’e hazır olmasını söyledi.

Önceki İçerikDinamo Kiev, Beşiktaş’ın elinden zor kurtuldu
Sonraki İçerikGalatasaray’ın Türkiye Kupası tepkisi

Yorumunuz ?