Başbakan: Evet çıkınca defteriniz dürülecek!

Başbakan Binali Yıldırım, Artvin mitinginde terör örgütlerine seslenerek “Ne yaparsanız yapın ‘Evet’ çıkacak sizinde defterini dürülecek.” dedi.
15 Mart 2017 | 2 sene Önce

İşte o konuşmadan satır başları

26 havalimanımız vardı 56’ya çıkardık. Yetmedi hızlı tren hayalini gerçeğe dönüştürdük. Yetmedi Avrasya Tüneliyle denizin altından arabaları geçirdik. Biz Fatih’in torunlarıyız. Fatih, gemileri karadan Haliç’e indirdi onun torunları Recep Tayyip Erdoğan, trenleri denizin altından geçirdik. Size de bize de yakışan bu olur.

GENÇLERE MİLLETVEKİLLİĞİNİ ÇOK GÖRÜYOR

Kılıçdaroğlu diyor ki 18 yaşında milletvekili olur mu? Nasıl İstanbul fethediliyor da gençlerimize milletvekilliği çok görüyorsun? Beğenmediğin gençler Çanakkale’de 7 düvele ‘Dur’ dediler, 15 Temmuz’da şehadet şerbetini içti. Sen ister milletvekilliğine layık gör ister görme. Bu güzel vatanı emanet edeceğimiz gençlere sonuna kadar güveniyoruz.

ARTIK ÇOK PARÇALI İKTİDARA GEREK YOK

AK Parti olarak 14 sene boyunca hem memleketin ihtiyacı olan işleri yaptık, hem de onlardan onlardan kalan borçları ödedik. 638 milyar lira ödedik.Türkiye’de sürekli istikrar, güçlü Türkiye için 18 maddelik bu değişiklikleri getiriyoruz. Artık çok parçalı iktidara lüzum yok.Yetki de sizde güven oyu da sizde, sizin seçtiğiniz hizmet edecek. Hiçbir hareket Türkiye’ye istikamet veremeyecek.

ASIL TEK ADAMLIK CHP’DE VAR

Terör örgütleri bakın ne diyor. Terör örgütü PKK, hayır çıkması için gece gündüz çalışın diyor. FETO’da kol kola girmişler, baş başa vermişler, hayır çıkması için gece gündüz çalışıyorlar. Ne yaparsanız yapın ‘Evet’ çıkacak sizinde defterini dürülecek.
Tek adam olacak ama patron yine millet olacak, seçim olan yerde diktatörlük olmaz. Diyorlar ki bu iş Tayyip Erdoğan için yapılıyor. Bu sistem Tayyip Erdoğan için değil, er doğan için, her doğan içindir. Tek adamlık asıl CHP’de var. Defalarca seçim kaybedip koltuğu bırakmıyorsa.

Önceki İçerikAnkara’da gecekondu çöktü: Ölü ve yaralılar var.
Sonraki İçerikBozdağ’dan Alman Bakana zehir zemberek mektup!

Yorumunuz ?