Aslı Aydıntaşbaş baltayı taşa fena vurdu! Rezil oldu

Yaşadığı ülkeye olan nefretini sosyal medyadan kusan sözde gazeteci Aslı Aydıntaşbaş, 3,5 milyon mülteciye kapılarını açan Türkiye’yi övmek yerine, çok az sayıda mülteci alan Kanada’yı övdü ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a örnek göstermeye çalıştı. Baltayı taşa vuran Aydıntaşbaş, tweetin kaldırsa da sosyal medyada alay konusu oldu.
29 Ocak 2017 | 2 sene Önce

Gezi Kalkışması’nda Taksim meydanından ülkesini yurtdışına şikayet etmesi ile bilinen Cumhuriyet yazarı Aslı Aydıntaşbaş kendisini komik duruma düşürdü. Aydıntaşbaş, kırdığı potun farkına varsa da paylaşımını kaldırmak için çok geç kaldı.

Cumhuriyet gazetesi yazarı Aslı Aydıntaşbaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın talimatıyla ülkesinde 3,5 milyon mülteciye ev sahipliği ve hamilik yapılmasına rağmen Kanada Başbakanı Justin Trudeau‘nun bir mülteci kızla çekilen fotoğrafını ‘Başkan olacaksan böyle ol. Mültecilere kapısını açtı‘ cümlesiyle paylaştı.

3.5 MİLYON MÜLTECİ İÇİN 20 MİLYAR DOLAR HARCAMAYI KANADA MI YAPTI?

Paylaşımı fark edenlerin yoğun tepkisi sonrasında söz konusu tweeti kaldırsa da Aydıntaşbaş’ın hesabına Türkiye’nin mülteciler için yaptıklarına ilişkin ders niteliğinde tweetler gelmeye devam ediyor.

İşte o tweete gelen tepkilerden bazıları…

Önceki İçerikGüngör Karakaş, ölümün kıyısında klip çekti
Sonraki İçerikCHP’li PM üyesinden skandal tweetler: “Ezan okumasın diye imamı mı keseyim? ‘Şehitler Ölmez’ lafından tiksiniyorum!”

Yorumunuz ?