Angelina Jolie’den boşanan Brad Pitt’e ahlaksız ‘7 cariye’ teklifi!

Rus cinsel ilişki terapisti Terapist Aleks Lesli, Angelina Jolie’den boşanmak üzere olan Brad Pitt’e “Sana haremimden en iyi yedi cariyeyi vereyim, tutkuyu yeniden keşfet” teklifinde bulundu.
10 Ocak 2017 | 1 sene Önce

Cinsellikle ilgili ortaya attığı teorileriyle tartışma meydana getiren Rus cinsel ilişki terapisti Angelina Jolie’den boşacak Brad Pitt’e ahlaksız bir teklif geldi..

“SANA EN İYİ 7 CARİYEYİ VEREYİM…”

Terapist Aleks Lesli, 12 yıldır birlikte olduğu Angelina Jolie’den boşanmak üzere olan Brad Pitt’e “Sana haremimden en iyi yedi cariyeyi vereyim, tutkuyu yeniden keşfet” dedi.

“SADECE SANA GÜVENEBİLİRİM”

Brangelina çiftinin ayrılacağı haberinin duyulmasından sonra bir video hazırlayan Aleks Lesli “Merhaba Brad. Bir sorunum var, ben Mars’a gideceğim ve sevgililerimi bırakmak zorundayım. Bu konuda sadece sana güvenebilirim” diye seslendi.

GARANTİ VERİYOR

Lesli, Brad Pitt’e Rus kadınları sayesinde gerçek tutkunun ne olduğunu deneyimleme garantisi de verdi. Kendisini “cinsel ilişki gurusu” olarak tanıtan Aleks Lesli, “baştan çıkarma” ve mutlu cinsel yaşam üzerine verdiği seminerler ve yazdığı kitaplarla tanınıyor.

Lesli’nin bir grup güzel kadınla birlikte yaşadığı ileri sürülüyor.

Önceki İçerikBolu’da Şafak Vakti PKK Operasyonu
Sonraki İçerik“Türkiye İncirlik’i boşaltıyor, bize verecek!”

Yorumunuz ?