Aleyna Tilki’nin sakladığı fotoğraf ortaya çıktı!

Aleyna Tilki’nin basından gizlediği bebeklik döneminde çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı.
21 Kasım 2016 | 2 sene Önce

Magazin dünyasının en çok konuşulan isimleri yer arasında alan Aleyna Tilki’nin 3 yaşındaki fotoğrafı ortaya çıktı. Aleyna Tilki’nin içkili mekanlarda fotoğraflarının çıkması olay olmuş ve bakanlık harekete geçmişti.

İşte Aleyna Tilki’nin 3 yaşındaki hali:

aleyna-tilki-nin-gizledigi-fotograf-ortaya-cikti-8957813_8330_m

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

Aleyna Tilki’nin sahnelerde boy göstermesi yaşı sebebiyle tartışma konusu. Zira 2000 doğumlu olan Aleyna Tilki henüz 16 yaşında. Okulda olması gereken Aleyna Tilki bunun yerine içkili mekanlarda şöhret peşinde.

YETENEK SİZSİNİZ YARIŞMACISI

Aleyna Tilki Acun Ilıcalı’nın şöhret yolunu açtığı isimlerden biri. Yetenek Sizsiniz yarışmacısı olan Aleyna Tilki türkü ile basamakları tırmanmış. Aleyna Tilki Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında jüri üyelerinden tam puan almış. Ancak fazla yükselemeden elenmiş.

SELDA BAĞCAN HAYRANI

Aleyna Tilki, “Selda Bağcan hayranıyım. Küçüklükten beri onu dinliyorum. Düet yaparsam eğer Selda Bağcan’la yaparım” diyor.
ALEYNA TİLKİ ASLEN NERELİ?

Aleyna Tilki, Trabzon Of doğumlu anne ve Rus göçmeni bir babanın kızı. Kendisini “Konyalıyım ama Konya’da çok göçmenler var. Babam Rus göçmeni. Sesimi annemden, yeteneğimi babamdan almışım.” sözleriyle tanımlıyor.

Önceki İçerikKanserin tedavisini bulan doktor öldürüldü!
Sonraki İçerikGalatasaray’da Eren Derdiyok şoku!

Yorumunuz ?